Montáž klimatizácie do 7 dní - VOĽNÉ TERMÍNY
Open
X

Tepelné čerpadlá na kúrenie:

KEH-08VER, KEH-10VER, KEH-12VER, KEH-14VER,

Ponúkame Vám nízkoteplotné ale aj vysokoteplotné tepelné čerpadlá vzduch – voda.

Nízkoteplotné slúžia na podlahové vykurovanie kde postačuje nižšia vykurovacia teplota cca 30st. C.

Vysokoteplotné majú teplotu výstupnej vody do 60st. C,  čo postačuje na efektívne vykurovanie pomocou bežných radiátorov.

Ideálne v prípade ak meníte napríklad za starý kotol.

 

Sortiment výrobkov KAISAI teraz zahŕňa nové tepelné čerpadlá typu ECO HOME s deleným typom vzduch – voda. Vďaka elegantnému vzhľadu a tichej prevádzke sú tieto tepelné čerpadlá vhodné pre vykurovacie systémy v rodinných domoch, ako aj pre komerčné a servisné zariadenia.

 

Tepelné čerpadlo KAISAI ECO HOME je multifunkčné zariadenie typu split na vykurovanie alebo chladenie budov a výrobu teplej úžitkovej vody (TÚV). Čerpadlo je vybavené invertorovým kompresorom a elektrickými ohrievačmi, ktoré pomáhajú zariadeniu efektívne pracovať pri nízkych vonkajších teplotách. Vynikajúcu energetickú účinnosť tepelných čerpadiel ECO HOME potvrdzujú vysoké COP až do 4,5 a energetická hodnota A ++.

 

Čerpadlo ECO HOME je vďaka svojim vynikajúcim prevádzkovým parametrom vhodné pre akúkoľvek oblasť Poľska, a to v prípade podlahového vykurovania, radiátora a ohrevu fan coilov. Prvou rozhodujúcou výhodou je široký rozsah prevádzkových parametrov pri vonkajších teplotách od -20 do 45 ° C. Druhým dôležitým faktorom je teplota prívodu vykurovacieho systému, ktorý v režime chladenia dosahuje minimálne 7 ° C, av režime vykurovania maximálne 55 ° C. Elektronický ovládač navyše podporuje nasledujúce funkcie: prázdniny, tichú prevádzku, prevádzku solárneho kolektora a režim dezinfekcie nádrže na teplú vodu.

 

Tepelné čerpadlá KAISAI ECO HOME sú k dispozícii v 4 nominálnych kapacitách 8, 10, 12 a 14 kW, pričom modely 12 a 14 kW sú 3-fázové jednotky. Celý sortiment čerpadiel KAISAI je uvedený v novom katalógu.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt altherma daikin"

 

 

Zásobníkový ohrievač vody s tepelným čerpadlom:

Ohrievač vody s tepelným čerpadlom KAISAI je energeticky úsporné zariadenie určené na ohrev teplej úžitkovej vody v obytných budovách, verejných budovách, hoteloch, reštauráciách a dielňach.

Jednotka môže byť tiež použitá ako zdroj chladenia pre miestnosti ako sú komory, serverovne a technické miestnosti.

 

Pretože tepelné čerpadlo využíva voľný zdroj tepla, ktorým je vzduch, náklady na výrobu teplej vody ním sú až o 80% nižšie ako pri použití tradičných zdrojov tepla, ako sú elektrické kotly. Zariadenie je tiež vynikajúcou alternatívou k solárnym kolektorom, pretože na rozdiel od nich ohrieva vodu po celý rok a za všetkých okolností, nielen za slnečných dní.

 

Tí, ktorí hľadajú energeticky účinnú a inovatívnu náhradu za tradičný a nákladný ohrievač vody, by sa mali zaujímať o spoľahlivé nízkonákladové riešenie značky KAISAI. Tepelné čerpadlo KAISAI sa vyznačuje vysokou energetickou účinnosťou (trieda A) a má priaznivú hodnotu COP 3,5.

 

Vysoká účinnosť prenosu tepla a adekvátny výstup tlaku poskytujú externý výmenník tepla vo forme rúrky s mikrovlnami v priamom kontakte s nádržou na vodu. Tepelné čerpadlo KAISAI využíva adaptívne riadenie elektronického expanzného ventilu, ktorého uhol otvárania sa nastavuje automaticky podľa prevádzkových podmienok zariadenia.

 

Tepelné čerpadlo má výkonný kompresor určený pre prevádzku pri vysokej teplote a vysoký tlak. Vodná nádrž je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a jej antikorózne vlastnosti sú ďalej vylepšené použitím horčíkovej anódy. Prístroj má funkciu protimrazovej ochrany a automatické odmrazovanie, ktoré rieši problém námrazy a námrazy výmenníka. V prípade poklesu výkonu čerpadla z dôvodu nízkych teplôt nasávania vzduchu je možné zapnúť zabudovaný elektrický ohrievač.

 

Intuitívny rozšírený káblový ovládač poskytuje užívateľom výber z piatich režimov horúcej vody, ULOŽIŤ, PREDAJA, NOC a ELEKTRICKÉ VYKUROVANIE. Nastavený teplotný rozsah je od 35 ° C do 70 ° C.

 

Je potrebné poznamenať, že ekologické chladivo R134a používané v čerpadle KAISAI neznečisťuje vzduch a nepredstavuje riziko otravy oxidom uhoľnatým, čím sa zaisťuje bezpečnosť zariadenia.

Jednotka môže pracovať automaticky bez potreby dozoru a vhodným miestom pre jej inštaláciu môže byť napríklad garáž, sklad alebo pivnica.

Čistenie klimatizácie, dezinfekcia

03/06/2019

Čistenie klimatizácie, dezinfekcia, profylaktický servis Preventívny (profylaktický )servis klimatizácie je ideálne naplánovať na mimosezónne obdobie (jar, jeseň). Klimatizáciu potom môžete už pri prvých horúčavách bez obáv používať. Nehrozí Vám žiadne.. prečítať

Prebieha aktualizácia obsahu

03/03/2019

PREBIEHA AKTUALIZÁCIA OBSAHU prosím navštívte nás neskôr