Montáž klimatizácie do 7 dní - VOĽNÉ TERMÍNY
Open
X

Samsung predstavuje nové modelové rady klimatizácií.

Spoločnosť Samsung predstavuje nové modelové rady klimatizácií

Samsung AR 5000, 7000 a 9000.

Klimatizácie sa vyznačujú svojou trojuholníkovou konštrukciou s povrchovou úpravou Crystal Gloss™. Vďaka svojmu tvaru a Samsung Digital invertorovej technológii poskytujú lepší výkon a cirkulujúci vzduch tak môže prúdiť o 26 % rýchlejšie, až do vzdialenosti 14 metrov a o 2 metre viac do šírky. Navyše sú vybavené pokročilou technológiou Virus Doctor a Easy filtrom, ktoré eliminujú prach, nečistoty, alergény, baktérie a vírusy. Unikátny trojuholníkový tvar umožňuje širší vstupný aj výstupný prúd vzduchu pri zachovaní kompaktného tvaru a kvality výkonu.

Energetická náročnosť je pre zákazníkov jedným z kľúčových faktorov pri rozhodovaní sa o kúpe klimatizácie. Modelové rady Samsung AR 5000, 7000 a 9000 sú vybavené energeticky úspornou digitálnou invertorovou technológiou s faktorom SEER až 10.1. Vďaka vysoko účinnej invertorovej technológii minimalizuje klimatizačná jednotka spotrebu energie vo všetkých svojich cykloch pri zachovaní optimálneho chladiaceho a vykurovacieho výkonu v určitých časových periódach. Režim „Single User“ pre jedného používateľa využíva menšiu kapacitu kompresora a znižuje tak spotrebu energie, zatiaľ čo stále vytvára dostatočne chladné prostredie pre danú osobu. V prípade prepnutia do režimu „Fast Cool“, začne klimatizácia čo najrýchlejšie ochladenie priestoru a potom sa automaticky prepne do režimu „Comfort Cool“, ktorá bude udržiavať požadovanú teplotu. Používatelia tak nebudú musieť neustále meniť nastavenie svojej klimatizácie.

Vďaka vstavanej technológii Wi-Fi môžu používatelia ovládať svoju klimatizáciu tiež prostredníctvom svojich smartfónov – či už zapínať alebo vypínať, alebo len kontrolovať prevádzkový režim alebo teplotu. Klimatizácia tiež poskytuje informácie o prevádzkovej dobe či spotrebe energie a rovnako tak pripomenie používateľovi, že je potrebné vyčistiť filter. Zároveň si pamätá preferované operačné nastavenia a chladenia. Po nainštalovaní servisným technikom vykoná klimatizačná jednotka prostredníctvom funkcie „Smart Inštalácia“ autodiagnostiku, aby zistila, že je nainštalovaná v poriadku. Funkcia „Smart Check“ detekuje a diagnostikuje problémy a prostredníctvom aplikácie v smartfóne poskytuje jednoduché riešenie ich odstránenia.

Pokročilá technológia Samsung Virus Doctor pomáha udržať rodinu v bezpečí vďaka inovatívnej technológii čistenia vzduchu, ktorá neutralizuje škodlivé nečistoty. Virus Doctor a Easy Filter odstraňujú prach, nebezpečné nečistoty zo vzduchu, alergény, ale aj baktérie a vírusy, vrátane vírusu chrípky A a koronavírusy.

Jednotky sa budú dodávať v 3 modelových radoch: GOOD,BEST, BETTER

Modelový rad AR5000 bude v dvoch prevedeniach
AR5000 bez funkcie SMART WIFI alebo AR 5000 / digitálny displej + wifi /

AR7000 /digitálny displej/wifi /Virus Doctor/3D distribúcia vzduchu/vysoké SEER a SCOP/

AR9000 /digitálny displej/wifi /Virus Doctor/3D distribúcia vzduchu/ EXTRA vysoké SEER a SCOP/

Modelové rady klimatizácií Samsung AR 5000, 7000 a 9000 budú na slovenskom trhu dostupné od 15. 4. 2014.

O spoločnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. je svetová jednotka v oblasti technológií, ktoré otvárajú nové možnosti ľuďom na celom svete. Vďaka neustálym inováciám a objavom, transformujeme svet televízie, smartfónov, tabletov, notebookov, fotoaparátov, domácich spotrebičov, tlačiarní, LTE systémov, zdravotníckeho zariadenia, polovodičov a LED riešení. Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte www.samsung.com.